« Atgal

Marinuotos žaliosios daržovės

Salotos

Užkandžiai

Įvertinti Pridėti prie mėgstamiausių

Receptas pridėtas prie mėgstamiausių

Receptas jau buvo pridėtas prie mėgstamiausių

Cookies have to be enabled to store favorites.

50 min.
(2)
Trukmė
Sudėtingumas
2 Įvertinimas
Marinuotos žaliosios daržovės
Spausdinti Persiųsti

Receptas pridėtas prie mėgstamiausių

Receptas jau buvo pridėtas prie mėgstamiausių

Cookies have to be enabled to store favorites.

Paruošimo instrukcija

Paruošimo laikas: 240 min.
Gaminimo laikas: 50 min.

Nuplaukite paprikas, supjaustykite ketvirčiais, išimkite sėklas ir odelėmis į viršų sudėkite ant aliuminio folija išklotos skardos. Česnako galvutę perpjaukite skersai ir padėkite šalia apvalia puse į viršų. Kepkite 230 °C įkaitintoje orkaitėje su griliu apie 15 min., kol ant paprikos odelės pradės rastis juodos dėmelės. Uždenkite plonu drėgnu virtuviniu rankšluosčiu ir 10 min. palikite atvėsti.

Nuplaukite laiškinius svogūnus ir supjaustykite juos 4 cm ilgio lazdelėmis. Nuplaukite cukinijas ir supjaustykite griežinėliais. Svogūnus ir cukinijas 8 min. kepinkite 2 v. š. įkaitinto aliejaus. Kartkartėmis pamaišykite. Pagardinkite druska ir pipirais ir sudėkite į dubenį. Į keptuvėje likusį skystį supilkite likusį aliejų ir actą, atvėsinkite ir pagardinkite prieskoniais.

Tuo metu nulupkite paprikas ir supjaustykite jas plačiomis juostelėmis. Česnako skilteles išspauskite iš odelių. Nuplaukite, nusausinkite ir supjaustykite rozmariną. Viską įmaišykite  į cukinijas, užpilkite marinatą, uždenkite ir per naktį laikykite šaldytuve. Skanu su čiabata.

Maisto prekių pasiūlymai >>>